Vitajte vo svete investícií

Prestaňte investovať a začnite zarábať

Vstúpte

Skupina
London Business Care & Consulting

Naša nadnárodná skupina predstavuje profesionálneho investičného partnera s mnohoročnými medzinárodnými skúsenosťami v oblasti investovania a projektového riadenia. Hlavnou oblasťou, ktorou sa zaoberáme, sú projekty v zdravotníctve, ktoré predstavujú atraktívnu a veľmi stabilnú oblasť investovania. Okrem zdravotníctva pôsobíme aj v oblasti nehnuteľností a služieb.


Kontaktný formulár


PPP projekty


Pre vstup do klientskej sekcie s ponukou našich produktov a služieb vložte, prosím, prístupové heslo alebo na zaslanie kompletnej ponuky našich produktov a služieb mailom kontaktujte naše klientske oddelenie.

Klientske oddelenie

Tel.:+420 222 741 282, e-mail:info@smartinvestsolution.comHeslo:

Kontaktný formulár

O nás

 • dlhoročné skúsenosti

 • profesionálny tím

 • atraktívne výnosy

 • úspešne realizované projekty

Skupina London Business Care & Consulting bola založená v spolupráci so skúsenými bankármi, finančníkmi a ekonómami. V oblasti investovania a projektového riadenia predstavuje profesionálneho investičného partnera s mnohoročnými medzinárodnými skúsenosťami. Hlavnými oblasťami, ktorými sa zaoberáme, sú projekty v zdravotníctve, ktoré predstavujú atraktívnu a veľmi stabilnú oblasť investovania. Okrem zdravotníctva priamo pôsobíme aj v oblasti nehnuteľností a služieb.


Sponzorujeme

Spolupracujeme vo finančnom sektore

Náš tím

Company Management

 • Ing. Jan Melichar

  Zakladateľ spoločnosti

  Ing. Jan Melichar, zakladateľ spoločnosti, má ekonomické vzdelanie, pôsobí ako CEO londýnskej spoločnosti LONDON INVESTMENT BUSINESS CARE & CONSULTING LTD a súčasne ako konateľ tuzemskej LBCC Investment Czech, s. r. o. Jan Melichar má mnohoročné skúsenosti vo vysokom bankovom manažmente v ČR, Veľkej Británii a ďalších krajinách. Viac ako 15 rokov úspešne pôsobí v medzinárodnom finančnom sektore. Narodil sa v Česku, kde začal aj svoju profesionálnu kariéru. Vďaka možnostiam, ktoré poskytuje svetové finančné centrum v Londýne, získal neoceniteľné skúsenosti, kontakty a obchodné príležitosti, ktoré sa rozhodol ďalej uplatniť pri svojom pôsobení v rodnom Česku prostredníctvom LBCC. Pán Jan Melichar v súčasnosti pôsobí v medzinárodnom bankovníctve ako medzinárodne uznávaný bankár, finančník a ekonóm.

 • Bc. Rudolf Lněnička

  Výkonný riaditeľ

  Bc. Rudolf Lněnička, výkonný riaditeľ, má ekonomické vzdelanie, skúsenosti v oblasti projektového a akvizičného financovania. Veľmi dobré tuzemské i zahraničné kontakty. Skúsenosti so zavádzaním inovatívnych riešení vrátane získavania legislatívnej podpory na ich implementáciu v praxi. Dlhodobé pôsobenie v oblasti zdravotníctva, vrátane výskumných projektov so zahraničnou spoluprácou. Mnohoročné skúsenosti s prevádzkou lekární a niekoľkoročné pôsobenie v nadnárodnej farmaceutickej spoločnosti.

 • Ing. Karina Sajenková

  Vedúca sekretariátu

  Ing. Karina Sajenková, vedúca sekretariátu LBCC, zodpovedná za prevádzkové riadenie projektov. Ekonomické vzdelanie, skúsenosti v oblasti financií, rozsiahle zahraničné kontakty. Skúsenosti s riadením projektov a obchodu nielen v tuzemsku, ale aj v zahraničí.

Economics Department

 • Ing. Michal Dražil

  Obchodný riaditeľ

  Ing. Michal Dražil, obchodný riaditeľ. Už počas bakalárskeho a inžinierskeho štúdia na VUT v Brne, v odbore Riadenie a ekonomika podniku, získaval cenné skúsenosti v oblasti obchodu, investícií a manažérskeho riadenia. Zastával riaditeľskú pozíciu v obchodnej firme 2HF a pôsobil tiež ako podpredseda predstavenstva rafinérie drahých kovov. V New York City, USA, absolvoval prestížne školenie General Assembly v oblasti Digital marketing. Ako obchodný riaditeľ zodpovedá za koordináciu obchodnej činnosti celej spoločnosti, podieľa sa na vzniku a realizácii developerských projektov a koordinuje zahraničné obchodné aktivity.

 • Ing. Thomas Contini

  Riaditeľ ekonomického oddelenia

  Ing. Thomas Contini, hlavný ekonóm, sales manager, odborný konzultant LBCC v oblasti IT marketingu. Finančný analytik, má tuzemské i zahraničné ekonomické vzdelanie. Konzultant pre Web Applications & IT Solutions, marketing. Zahraničné skúsenosti (USA, ASEAN).

 • Bc. Adam Kundera, BA (Hons.)

  Riaditeľ analytického oddelenia

  Bc. Adam Kundera BA (Hons) má dlhoročné skúsenosti s prostredím finančných trhov. Stredoškolské vzdelanie získal v Spojených štátoch a potom zbieral skúsenosti na medzinárodných britských univerzitách v manažérsko-ekonomickej oblasti. Počas vysokoškolského štúdia sa pohyboval v prostredí obchodu, finančných trhov a investícií. Úspešne získal prestížnu certifikáciu v USA v oblasti finančných derivátov v New York Institute of Finance, kde získavali skúsenosti aj mnohé významné osobnosti zo sveta financií, vrátane Warrena Buffetta. Popri tvorbe investičných stratégií na finančných trhoch v rámci krátkodobých a swingových obchodov sa venuje aj tradingu a analytickým činnostiam v oblasti technickej analýzy a makroekonomických dát, ktoré má na starosti.

Healthcare Department

 • Bc. Jana Králová

  Riaditeľka pre oblasť zdravotníctva

  Bc. Jana Králová má rozsiahle manažérske skúsenosti v oblasti prevádzkového riadenia projektov a ako riaditeľka pre oblasť zdravotníctva je zodpovedná za riadenie celej zdravotníckej divízie LBCC. Úspešne riadi projekt lekární a ordinácií Viva Vitalis, ktorého súčasťou je špičkové zdravotnícke centrum s lekárňou v Prahe 1. Jana Králová má chemické a farmaceutické vzdelanie a venuje sa vlastnej odbornej činnosti.

 • doc. RNDr. Alexandr Chvátal, DrSc., MBA

  Riaditeľ pre vedu a výskum

  Doc. RNDr. Alexander Chvátal, DrSc., MBA, pôsobí ako riaditeľ pre vedu a výskum skupiny LBCC. Je priamo zodpovedný za koordináciu vedeckej a výskumnej činnosti našej skupiny, a to v tuzemsku aj v zahraničí. Je vedeckým pracovníkom v oblasti biomedicíny a odborný konzultant pre oblasť Alzheimerovej choroby a neurológie. Má skúsenosti z UK 2. lekárskej fakulty, UAM AV ČR, ÚFR AV ČR, IBRO. Je koordinátorom medzinárodného zdravotníckeho výskumu a vedúci pracovník nášho zdravotníckeho centra Viva Vitalis - Praha 1.

 • Mgr. Kateřina Hrušková

  Farmaceutická špecialistka

  Mgr. Kateřina Hrušková má farmaceutické vzdelanie, zaoberá sa vedeckou a publikačnou činnosťou v oblasti farmácie, chémie a medicíny. Okrem bežnej činnosti súvisiacej s vedením lekárne sa zameriava na konzultácie v oblasti medikácie a koordinácie liečby bežných i vzácnych chorôb. Zúčastňuje sa medzinárodných vedeckých a výskumných programov. Je odbornou konzultantkou a farmaceutickou pracovníčkou nášho zdravotníckeho centra a lekárne Viva Vitalis - Praha 1.


Kontakt

Kontaktujte nás

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a chceli by ste si objednať niektorý z našich produktov alebo si prajete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať, radi sa Vám budeme venovať.

Na spolupráci se těší odborný tým London Business Care & Consulting.

 • dlhoročné skúsenosti

 • profesionálny tím

 • atraktívne výnosy

 • úspešne realizované projekty

Kontaktný formulár

Ak máte otázky, môžete nás kontaktovať rýchlym online formulárom a my Vám odpovieme do 24 hodín.

Vo formulári sa vyskytujú chyby.
Aby ste mohli pokračovať, opravte ich, prosím.

Chyba pri odosielaní správy

Ďakujeme za správu!
Budeme vás kontaktovať do 24 hodín.